САСТ, Кубок «Арес-Восток -2016», 03 сентября 2016г., Харьков

03 СЕНТЯБРЯ
10:00 — 18:00

САСТ, Кубок «Арес-Восток -2016», 03 сентября 2016г., Харьков.
Место проведения, г. Харьков, парк Молодежный, площадка кинологической группы «Авнгард»
Судья Валерий Высоцкий.
Регистрация по e-mail: artsybashev@ukr.net
тел. 050-474-57-91

Программа змагань з комплексу охоронно-захистних программ “Відсіч” на “Кубок Арес-Схід — 2016” 3 вересня 2016р. м.Харків, Укріїна.

1. Собака на блоці, власник в 5 метрах за собакою. Після постановки собаки на блок і команди на охорону заборонено подавати будь які сигнали собаці. ВПР в цивільному одязі пропонує собаці їжу з руки, кидаючи під лапи та на писок.
2. Собака залишається на блоці, власник в 5 метрах за собакою. З укриття виходить ВПР в костюмі або з рукавом і перетягуючи на себе увагу собаки уводить її до краю блоку. В цей час другий ВПР в костюмі здійснює спробу перетинути блок-пост з іншого краю і сдійснити напад на власника. Власнику заборонено подавати будь які сигнали собаці.
3. Собака залишається на блоці, власник в 5 метрах за собакою. З укриття виходить ВПР в костюмі тримаючи в руках рукав або інше спорядження. Рухається до блоку підставлючи під укус рукав або інще спорядження діставшись до зони де собака вже не може атакувати ВПР випускає з рук спорядження та рухається до власника. Собака повинна якомога швидше випустити спорядження і зупинити ВПР. А кращє взагалі не брати спорядження а атаковати самого ВПР.
4. Власник бере собаку на поводок 1,5м та спокійно рухаються по вузькій стежці через кущі, собака попереду. В якійсь момент з кущів або іншого укриття ВПР здійснює несподіваний напад на власника.
5. Власник з собакаю на поводку. ВПР у костюмі погрожує власнику та провокує собаку с дістанцції два метри, а повертається спиною до власника та починає тікати. В цей момент другий ВПР здійснює напад на власника сзаду. Власник скеровує собаку на нападаючого, після атаки собаки працює разом собакою допомогаючи своїми діями поводком уникнути удара ножем по собаці.
6. Собака на прив’язі з автоматичним спуском. Власник близько в 20 метрах від собаки в зоні зору. ВПР у костюмі з пістолетом напроти власника близько 15 метрів. Собака власник і ВПР на початку вправи образують трикутник. В центрі трикутника на шляху собаки знаходиться ще один ВПР у костюмі. Перший ВПР починає агресивно рухаться до власника. З початком руху здійснює постріл. В цей час собака спускається з прив’язі. Другий ВПР провокує собаку роблячи крок в її сторону та кидаючи їй під лапи сумку. Власник ховається за укриття і голосом керує собакою. Перший ВПР на середені дистанції виконує ще один постріл, тепер в напрямку собаки продовжуючи рухатись до власника. Після атаки собаки перший ВПР намагається відтягнути собаку на кілька метрів в сторону свого старту та замирає на місці. В цей час другий ВПР здійснює атаку на власника. Власник голосом керує собакою, перключає іі на другого ВПР.
7. Власник з собакою на поводку або без нього в огороженому стрічкою ринзі сторонами 10 на 10 метрів. Три ВПРи здійснють почерговий напад на власника намагаючись торкнутись його. Власник має можливість керувати собакаю в будьякий розумний спосіб уникаючи контакту з ВПР. Після атаки собаки, атакований ВПР замирає на місці і не рухається. Вправа вважається виконаною, якщо жоден ВПР не торкнувся власника.

Вправи 1-4 — є вправами з программи “Охоронна собака -А”. Разом всі 7 вправ складають программу “Собака супроводу”

Всі вправи виконуються в три етапи. Спочатку всі учасники виконують вправи 1-3. Потім в тому ж порядку учасників виконується вправа 4. Заключний етап складають вправи 5-7.

 fc34ef77dds
[TheChamp-FB-Comments]

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *